6 نکته تخصصی در مورد خرید آپارتمان در پرند فاز 5

جایگزینی برای خرید مستقیم مسکن

بخشی از آن به مالک داده می شود. براندون بقیه را نگه داشت و برای پیش پرداخت برای خرید ملک از مالک، پس انداز کرد.شما معمولاً گزینه ای برای خرید دارید در حالی که ملک را از طرف مالک اجاره و مدیریت می کنید . در معامله ، مالک در نهایت ملک را از طریق گزینه خرید که بخشی از معامله اصلی بود به او فروخت. این استراتژی مشابه تامین مالی فروشنده است، با این تفاوت که هیچ مالکیت یا عنوانی در طول مدت منتقل نمی شود. انگشت خود را در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات فرو ببرید.

جایگزینی برای خرید مستقیم مسکن

به تابلوهایی با ظاهر در کنار جاده فکر کنید که می گویند: یا کارت پستالی که در پست دریافت می کنید،خرید آپارتمان در پرند یک مبلغ نقدی یک جا برای خانه شما در بدون نمایش یا هزینه بسته شدن. ”  به عنوان یک عمده ‌فروش ، شما فروشنده‌هایی با انگیزه پیدا می‌کنید و قول می‌دهید که خانه‌شان را در 30 روز به صورت نقدی بخرید، اما شما کسی نیستید که پول نقد را دریافت می‌کنید.در عوض، شما در مورد قیمت نقدی در شرایط همانطور که هست مذاکره می‌کنید و یک قرارداد به آن‌ها ارائه می‌دهید که به شما فرصت می‌دهد.

مبلغ نقدی یک جا

خریدار نقدی خانه را به قیمتی که به فروشنده قول داده‌اید به اضافه هزینه ‌تان بخرد و کند. قرارداد به آنها.برای موفقیت، باید بدانید که چه قیمت نقدی فروشنده را خوشحال می‌کند و در عین حال اجازه می‌دهد تا پس از پرداخت قیمت خرید، و تعمیرات، هزینه‌های نگهداری و هزینه‌های فروش، «گسترش» کافی برای یک بازپرور برای کسب سود حاصل شود. برای انجام این کار، باید تشخیص دهید که چه نیازهایی برای توانبخشی انجام شده است، بازارهای محلی را بشناسید.

مبلغ نقدی یک جا

بتوانید اعداد و ارقام مانند هزینه های تعمیر، ارزش بازار ملک قبل و بعد از تعمیر، هزینه های بسته شدن و غیره را به طور دقیق تخمین بزنید و یک مذاکره کننده خوب باشید. هزینه های عمده فروش بین در هر معامله معمولی است. برخی عمده فروشان در هر معامله به دست می آورند.برای موفقیت، به شلوغی زیادی نیاز دارید و به بودجه ای برای تبلیغات نیاز دارید  بیشتر عمده فروشان، فروشندگان با انگیزه را از طریق پست مستقیم و تماس سرد پیدا می کنند.

هزینه‌های نگهداری

شما واقعاً برای “سگ پرنده” نیازی به پول ندارید کیان مهر پارس و هیچ یک از ریسک های مربوط به خرید ملک سرمایه گذاری را خودتان نمی پذیرید .این اصطلاح از شکار می آید. شکارچیان از برای کمک به شناسایی و بازیابی پرندگان پس از شلیک به آنها استفاده می کنند. به عنوان یک سگ پرنده، به دنبال فرصت‌های سرمایه‌  گذاری می‌گردید یا می‌بینید. این گاهی اوقات “رانندگی برای ” نامیده می شود. شما زیاد رانندگی می کنید و به دنبال املاکی هستید که خالی به نظر می رسند یا نیاز به تعمیر دارند.

هزینه‌های نگهداری

شما یک تحلیل اولیه انجام می‌دهید، چند عکس خارجی از ملک و محله می‌گیرید و سرنخ‌ها را به عمده‌ فروش‌ها می‌سپارید یا در ازای دریافت هزینه ، سرمایه‌گذاران را تعمیر و تلنگر می‌کنید . البته این کارمزد قابل مذاکره است و بسته به محل زندگی شما، میزان تحلیلی که انجام می‌دهید و سایر عوامل می‌توانید هر بار که سرمایه ‌گذار می‌تواند سرنخ شما را به معامله تبدیل کند، حدود به جیب بزنید. در حالی که برای شروع نیازی به پول ندارید، باید شبکه ای از سرمایه گذاران ایجاد کنید تا سرنخ های خود را به آنها منتقل کنید و با هر یک از آنها مذاکره کنید.

خط آخر

ملکی است که نیاز به تعمیر اساسی دارد با قیمتی با تخفیف و بازسازی آن مطابق با استانداردهای اجاره . سپس را برای پوشش هزینه‌های تملک این یک استراتژی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که شامل به دست آوردن و مالکیت قرار می‌دهید و آن را مجدداً به عنوان وام با ارزش تعمیرات پس از تعمیر  بازپرداخت می‌کنید تا بتوانید برای خرید ملک مضطرب دیگری پول برداشت کنید و دوباره آن را انجام دهید. شما می‌خرید، بازسازی می‌کنید، اجاره می‌دهید، سرمایه‌گذاری مجدد می‌کنید .

این فرآیند را تکرار می‌کنید تا زمانی که مجموعه‌ای از املاک اجاره‌ای به اندازه دلخواه خود را داشته باشید که درآمد اجاره‌ای غیرفعال را هر ماه ارائه می‌کنند.به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است، درست است؟ قبل از اینکه وارد شوید چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد : چه چیزی را برای توانبخشی و چقدر باید بپردازید، چقدر اجاره می توانید بپردازید، یک معامله خوب چگونه به نظر می رسد، چگونه می توان را تعیین کرد، و غیره. این استراتژی همچنین نیازمند شروع قابل توجهی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *