فروش آپارتمان مدرن در منطقه آرام و دلنشین پرند

مزایای خرید مسکن در مناطق شهری

در مورد جذابیت و مهارتی که خرید یک خانه به زندگی شما می دهد، باید گفت همچنین در مورد حوادث ناگوار اجتناب ناپذیر و گران قیمت که ممکن است در پشت هر گوشه یا دیواری در کمین باشد، باید گفت بله، خرید یک خانه قدیمی مزایای زیادی دارد، اما سهم عادلانه خود را در مواردی دارد که باید در نظر بگیرید.خانه ای که من در آن بزرگ بیرون خانه داشت، یک در مخفی که به زیر عرشه راه می‌رفت که والدینم هنگام بازسازی زیرزمین آن را کشف کردند، و یک نوستالژیک که نمی‌توان آن را در خانه فعلی‌ام ثبت کرد.

مزایای خرید مسکن در مناطق شهری

یک ملک ساختمانی جدید که اتصالات آن هنوز در زمین مستقر هستند.خرید آپارتمان در پرند بر اساس داده های سرشماری اخیر،از خانه ها در قبل از دهه و  قبل از ساخته شده اند. در برخی شهرها شدم در اواسط دهه ساخته شد. جعبه‌های یخی مختلفی در اطراف مانند، و بیش از دو سوم واحدهای مسکونی موجود برای  سال یا بیشتر پابرجا بوده اند. تنها در شهر بیش از ملک مسکونی در سال قبل از آن ساخته شده است.با کمبود خانه‌های در کشور، بسیاری از صاحبان خانه‌ها وقتی آماده خرید هستند، یک خانه قدیمی باشند یا به ساخته شده است کنند.

مشاوره برای خرید اولین خانه

اگر تصمیمی است که می‌بینید سعی می‌کنید با یک گزینه مواجه می‌شوند: به دنبال و جذابیت بگیرید، پنج نکته را که باید قبل از فشار دادن ماشه و خرید یک خانه قدیمی در ذهن داشته باشید، بخوانید.چیزها می توانند گران شوند یکی از دلایلی که من و برای یک خانه ساخت و ساز جدید انتخاب کردیم این است که،به عنوان صاحب خانه های جدید، نمی خواستیم نگران مشکلات پیش بینی نشده ای باشیم که بودجه ما را از بین می برد. احتمالاً داستان‌های ترسناک را شنیده‌اید: یک صاحب خانه برای بازسازی حمام طبقه اول می‌رود و متوجه می‌شود .

مشاوره برای خرید اولین خانه

چیزی به سادگی خراب کردن یک دیوار سیم‌ کشی قدیمی و خطرناک را نشان می‌دهد که باید فوراً به ‌روزرسانی شود.تا زمانی که بدون داشتن تخصص واقعی در ساخت ‌شان دوام نمی‌آورند اما به طور بالقوه با مشکلات کوچک یا مشکلات بزرگ که می‌تواند هر گونه طرح نوسازی را در معرض خطر قرار دهد،آماده هستند. به سقف جدید نیاز دارید؟این به طور متوسط ​​حدود برای شما بازگردانده است یا باید چند پنجره را تعمیر کرد؟هر کدام حدود برای شما هزینه خواهد داشت. در حالی که خرید یک خانه قدیمی لزوماً تضمین نمی کند .

اصول مذاکره در خرید مسکن

که در آینده تعمیرات پرهزینه ای خواهید داشت، اما کاملاً باید قبل از ورود به خانه در مورد آن فکر کنید، به خصوص اگر قصد بازسازی دارید.اگر قیمت پایینی داشته باشد، احتمالاً مشکلی وجود دارد آن عمارت قدیمی که به نظر می رسد بسیار کمتر از ارزش بازار است؟ این احتمالا فقط به این دلیل نیست که صاحبان فعلی به قدرت یک معامله خوب اعتقاد دارند. هر زمان که خانه‌ای قدیمی‌تر را با قیمت کمتر از حد انتظار می‌بینید، معمولاً به این دلیل است که فروشندگان چیزی را حساب می‌کنند،باشد که نمی‌خواهند مراقبت کنند.

اصول مذاکره در خرید مسکن

ویژگی‌های کاملاً قدیمی که هزینه یک دست و پا دارد. به روز کردن این بدان معنا نیست که خانه ارزش خرید ندارد، اما به این معنی است که آنچه روی کاغذ به نظر می رسد یک معامله خوب است، همیشه در واقعیت معامله خوبی نخواهد بود.اگر علاقه مند به خرید یک خانه قدیمی هستید که به نظر می رسد به طور مشکوکی در لیست پایین آمده است، قبل از جدی گرفتن در مورد آن، حتما تحقیقات خود را انجام دهید. علاوه بر مراحل واضح، مانند رفتن برای نمایش در ملک و اینکه مشاور املاک شما تا آنجا که نماینده فروشنده دریافت کند.

خط آخر

ببینید آیا می توانید گزارش های بازرسی گذشته و سایر اسناد مربوطه را پیدا کنید، که باید به شما یک ایده بهتری از مناطق مشکل دار احتمالی خانه ممکن است وقتی نوبت به بازسازی می رسد محدود باشید در حالی که همیشه اینطور نیست، برخی از خانه‌های قدیمی محدودیت‌هایی از نظر کارهایی که می‌توان با آنها کرد و نمی‌توان انجام داد، وجود دارد. با بخش ساختمان و برنامه ریزی منطقه ای که خانه در آن واقع شده است بررسی کنید تا بدانید این محدودیت ها ممکن است چه باشند. این امکان وجود دارد که می‌توانید ایجاد کنید باشید.

برای مثال، ممکن است اجازه نداشته باشید به سازه اضافه کنید، ملک را حصار بکشید یا در چیدمان داخلی تغییراتی ایجاد کنید.اگر تعمیراتی را در ذهن دارید یا حداقل می‌دانید که می‌خواهید در مقطعی آن را بازسازی کنید، قبل از خرید با برنامه‌ ریزان همکاری کنید تا تصویر واضحی از وجود محدودیت‌ها و اگر چنین است، چیست. به این ترتیب، بعداً وقتی برای دریافت مجوز بازسازی می‌روید و به سرعت از شما رد می‌شود، تعجب نخواهید کرد.برای اطمینان از، به داشتن افراد مختلف در تیم شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *